У Луганську поранили італійського бойовика-неофашиста, – ЗМІ

726844

Італійський неофашист Пальмері Андрео госпіталізований у лікарню Луганська (тимчасово непідконтрольна територія) в результаті вибуху боєприпасу.

Про це повідомляє з посиланням на соціальні мережі.

Пальмері вже відомий українським ЗМІ як італійський неофашист, який приїхав у 2014 році в Донецьк для участі в бойових діях на стороні бойовиків «ДНР». Пізніше він також вступив у ряди членів «ЛНР».

В Італії Пальмері відомий з середини 2000 років як лідер групи вкрай правих ультрасів «Бульдог» – Lucca. Учасниками «Бульдога» в основному були місцеві неофашисти, агресія яких згодом швидко вийшла за межі стадіону.

Як наголошується у спільноті «Свердловськ – ти повинен це знати» в соціальній мережі «Вконтаке», вибух стався 14 вересня в лікарні Луганська.

Пальмері отримав мінно-вибухову травму з множинними осколковими пораненнями голови, правого передпліччя, живота, рваною раною правого стегна. З ним від вибуху постраждала його подруга Олена Барлоцарі, яка також з множинними осколковими пораненнями госпіталізована, – повідомляють користувачі соцмереж.

Сам Пальмері Андре пояснив слідчим, що за місцем його проживання стався вибух акумуляторної батареї до мобільного телефону.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Размещено в События.