Рада не встигла арештувати Чауса: він втік до Криму

723115

Стало відомо про те, що скандальний суддя Дніпровського районного суду міста Києва Микола Чаус втік на територію окупованого Криму.

Про це під час засідання комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Він пояснив, що правоохоронці не мали права перешкоджати Чаусу у пересуванні через те, що з нього досі не була знята суддівська недоторканність.

«Місцезнаходження Чауса зараз невідомо. За оперативною інформацією, він перебуває на території України, але на території, непідконтрольній чинній владі, тобто в Криму», – повідомив Холодницький, додавши, що це ускладнить оголошення судді в розшук.

Бюро знало, що він їздив в Чернігівську область, потім повернувся в Київ у той же день після отримання хабара і потім за місцем проживання зник,

– зазначив заступник Луценка.

На засіданні комітету з питань правової політики і правосуддя у вівторок одноголосно підтримали рішення про затримання скандального судді. За проголосувало 18 присутніх.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Размещено в События.